فروش فرش گلیم
خانه / پشتی / قیمت پشتی ۷۰۰ شانه با رویه فرش کاشان

قیمت پشتی ۷۰۰ شانه با رویه فرش کاشان

امروزه پشتی ها در محیط های سنتی کاربرد دارند و افرادی که علاقه مند به این محیط ها هستند به  سفره خانه ها و رستوران های سنتی مراجعه می کنند .این پشتی ها را معمولا با رویه ۴۴۰و۷۰۰شانه تولید مینمایند که شما می توانید برای اطلاع از انواع قیمت پشتی ۷۰۰ شانه با مدل های متنوع ان سایت های ما را همراهی نمایید.

اغلب کسانی که خریداران پشتی هستند آنها را به صورت جفت تهیه می کنند ولی در بغضی مواقع به خاطر مکانی که پشتی ها را در آن می خواهند استفاده کنند سعی دارند که فرش های را ست پشتی تهیه نمایند که باعث هر چه زیبا تر شدن محیط خود گردد.

 

قیمت پشتی 700 شانه

 

قیمت پشتی ارزان برای منزل

 

شرکت ها با توجه به نیاز مشتریان ، پشتی های را در طرح های جدید و رنگ های مختلف تولید می کنند که با استقبال زیادی مواجه می شوند.

افرادی که برای منازل خود قصد خرید پشتی را دارند سعی می کنند که قیمت پشتی ارزان باشد و از کیفیت خوبی برخوردار باشد . امروزه سایت های اینترنتی نقش موثری در ارائه قیمت ارزانترین پشتی ها دارند.

 

 

رویه پشتی ۴۴۰ شانه کاشان

 

سفره خانه های سنتی که به تعداد بیشتری برای محل مورد نظرشان نیازمند هستند جهت کاهش هزینه هایشان از پشتی با رویه ی  پشتی ۴۴۰ شانه که کیفیت آن پایین تر است با قیمت مناسب تهیه می کنند .

 

رویه پشتی ۷۰۰ شانه کاشان

 

پشتی های قدیم بسیار سنگین بودند و برای جابه جا کردن خانم های خانه دار دچار مشکلات جسمانی می شدند . به همین خاطر رویه پشتی های برای مصارف منازل با پشتی ۷۰۰ شانه بافت می شود که داخل آن از فوم و یا پرز پر به کاربرد می برند و از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است .

یکی از روش های پر کردن رویه پشتی استفاده از مقوا یا شن و ماسه است که کیفیت لازم را ندارد و قیمت آن پایین تر می باشد که خرید آن را توصیه نمی کنیم .

 

قیمت پشتی 700 شانه

 

برای اطلاع ازانواع قیمت پشتی ۷۰۰ شانه و پشتی های جدید  طرح فرش کاشان با ما تماس داشته باشید.

شماره تماس:

وحیدرضا کاظمی

۰۹۱۳۸۷۰۱۵۳۴

۰۹۳۸۰۳۶۳۹۲۹

مطلب پیشنهادی

خرید پشتی ماشینی

خرید پشتی ماشینی ارزان و به صورت عمده از کاشان

خرید پشتی ماشینی انواع پشتی های دیوای و پشتی منزل  با رویه های فرش های …

کانال تلگرام