فروش فرش گلیم
خانه / فرش گبه دستباف / فروش عمده فرش گبه های دستباف

فروش عمده فرش گبه های دستباف

فرش گبه های دستباف یکی از هنرهایی است که از دیر باز در کشورمان ایران مرسوم بوده است و در حال حاضر نیز این هنر طرفداران بسیار زیادی دارد و هنرمندان زیادی به بافت آن مشغول هستند.

گبه ها یکی از هنرهای دستی و سنتی هستند که از زمان های بسیار دور در میان مردم ایران بافته می شدند و قدمتی بسیار طولانی دارند. مردم استان فارس جزو اولین کسانی هستند که در ایران اقدام به بافت گبه نمودند و پس از آن آنقدر نقش ها و طرح های زیبایی بر گبه ها زدند که آوازه ی آن به سراسر جهان رسید و در حال حاضر گبه هایی که توسط ترکان قشقایی استان فارس تولید و بافته می شود، شهره خاص و عام است و طرفداران بسیار زیادی در میان مردم جهان دارد و آوازه شهرت گبه های ایران در تمام کشورهای دنیا به عنوان یک هنر اصیل و زیبا طنین انداز است.

فرش گبه های دستباف

سفارش انواع فرش گبه های دستباف

گبه ها در آغاز تولید بسیار ساده و بدون طرح و نقش تولید می شدند و بعد از آن که طرفداران آن ها زیادتر شدند و گبه ها حالت تجاری پیدا کردند، طرح ها و نقش های آنان نیز گسترده تر شد.
با وجود این که در بافت گبه ها از طرح ها و نقش های متنوع و زیادی استفاده می شود، اما ریشه و پایه ی تمام نقش ها به چند موضوع خاص منحصر می شود. یکی از آن ها طبیعتی ست که هنرمند در آن زندگی می کند، دوم آرزوها و امیدهایی است که هنرمند بافنده دارد و آن را در میان نقش های گبه ها متجلی می نماید و همین عناصر هستند که به گبه ها ارزش بسیار زیاد و زیبایی منحصر به فردی را عطا می کنند.

فرش گبه های دستباف

فروش فوق العاده فرش گبه های دستباف

رنگ هایی که معمولاً برای بافت گبه به کار می روند

  • شیری
  • سفید
  • مشکی
  • قهوه ای
  • حنایی

فرش گبه های دستباف

قیمت مرغوب ترین فرش گبه های دستباف

 فرش گبه های ایرانی سال های سال است که در مناطق مختلف کشورمان، از جمله در میان عشایر و روستاییان کشورمان بافته می شود و با طرح ها و نقش های زیبا و بی نظیری که بر آن زده می شود در تمام دنیا معروف شده است و طرفداران بی شماری این هنر دستی و سنتی زیبا را دوست دارند.
برای خرید با کیفیت ترین فرش گبه های دستباف با ما در این سایت اینترتی همراه باشید و طرح مورد نظر خود را سفارش دهید تا در اسرع وقت برای شما ارسال کنیم.

کانال تلگرام