فروش فرش گلیم
خانه / گلیم فرش / فروشندگان بهترین گلیم فرش های ترکیه

فروشندگان بهترین گلیم فرش های ترکیه

گلیم فرش نه تنها در ایران ، بلکه در کشورمای دیگری نظیر ترکیه نیز تولید می شود. برای خرید با کیفیت ترین گلیم فرش های ترکیه با ما در این سایت همراه باشید.

گلیم ها یکی از زیباترین هنرهای سنتی و دستی در ایران هستند و قدمتی هزاران ساله دارند. این گلیم ها نه تنها در ایران، بلکه در کشورهایی مانند ترکیه که از همسایگان ایران است نیز تولید و بافته می شد.
گلیم ها در ابتدا تنها برای زیر انداز استفاده می شدند و به همین علت در اولین گلیم های به دست آمده طرح و نقش خاصی نمی دیدیم، اما پس از آن هنرمندان شروع به زدن نقش های زیبا بر روی گلیم ها نمودند و به این وسیله گلیم از نقش زیر اندازی خود خارج شد و تبدیل به هنری شد که روز به روز پیشرفت کرد و امروزه می بینیم با وجود این که در دنیای مدرن قرار گرفته ایم اما هنوز هم استفاده از گلیم در میان مردم ایران مرسوم است.

گلیم فرش های ترکیه

تولید کننده مستقیم گلیم فرش های ترکیه

یکی از انواع گلیم هایی که بافته می شد، گلیم ساده باف است که با دستگاه های بسیار ساده ای بافته می شود و در آن هیچ طرح و رنگی به کار نمی رود و تنها از یک رنگ استفاده می شود.
این نوع از گلیم ها به طوری بافته می شوند که هر دو روی آن قابل استفاده می باشد و معمولاً برای استفاده کردن از آن به عنوان زیر انداز بافته شده و سپس خریداری می شوند.
در کل این هنر آن چنان زیباست که نه تنها نوع طرح دار آن، بلکه حتی نوع ساده ی آن نیز بسیار زیباست و انرژی سنتی بسیار زیبایی در درون تار و پود آن موج می زند. نوع طرح دار گلیم ها نیز طرفداران بسیار زیادی دارد و نشان دهنده ی هنر مردم عزیز ایران است.

گلیم فرش های ترکیه

مرکز پخش گلیم فرش های ترکیه

ویژگی های گلیم فرش

  • یک هنر سنتی بسیار قدیمی است
  • هم به صورت دستی و هم به صورت ماشینی تهیه می شود
  • طرح های آن زیبا و چشم نواز است
  • انعکاس دهنده طبیعتی ست که هنرمند بافنده در آنجا زندگی می کند.

گلیم فرش های ترکیه

فروش نقدی مستقیم گلیم فرش های ترکیه

سایت ما با فروش انواع گلیم فرش های ترکیه در خدمت شماست. گلیم فرش های ما با عالی ترین کیفیت و قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما علاقمندان به گبه و گلیم قرار می گیرند.

مطلب پیشنهادی

تولید و فروش گلیم

عرضه بدون واسطه تولید و فروش گلیم کاشان

امروزه گلیم فرش ها ماشینی جایگاه خوبی در خانه ها پیدا نموده اند که طرح …

کانال تلگرام