فروش فرش گلیم
خانه / پشتی / خرید پشتی ماشینی ارزان و به صورت عمده از کاشان

خرید پشتی ماشینی ارزان و به صورت عمده از کاشان

خرید پشتی ماشینی انواع پشتی های دیوای و پشتی منزل  با رویه های فرش های ماشینی شرکت های نساجی کاشان با تنوع نقشه های جدید برای تمام شهرهای ایران را از ما بخواهید.

خرید پشتی ماشینی مناسب را  از کجا تهیه نماییم؟ جنس رویه پشتی از چیست ؟

 

 

پشتی ماشینی جهت زیبا سازی منازل

 

اگر دوست داشته باشید گوشه ایی از محیط خانه تان را یک فضای سنتی و زیبا بازسازی نمایید که حال هوای خانه های باصفای قدیمی را برای شما تداعی نماید پشتی از ملزومات اصلی است که شما می توانید این فضا سازی را به وسیله آن انجام دهید پشتی سنتی یک وسیله راحتی برای خانه هایی از قدیم بوده که امروز نیز کماکان مردم از ان استفاده می نمایند اگرچه پشتی‌های ماشینی امروز با نقش های روی پشتی جدید فضا و دکوراسیون منزل را برایتان هر چه بیشتر زیباتر می‌نماید.

مدل  های پشتی ها هر روز ارتقا پیدا نموده و امروزه مدل های جدید پشتی از کیفیت و طرح های بهتری برخوردار می باشند که باعث افزایش بیشتر مشتریان این محصولات شده است.

پشتی های ماشینی جدید که با رویه های فرش تولید می شوند دارای امتیازهایی نسبت به پشتی های قدیمی است که مورد توجه مشتریان قرار گرفته است از جمله اینکه پشتیی های جدید  وزن کمتری دارد و یا اینکه رویه ها ی انها قابل تعویض می باشد و دیگر اینکه طرح های متنوع و زیباتری در انها استفاده شده است که هرکدام از اینها باعث انگیزه بیشتر برای مشتریان می باشد.

 

 

 

تولید پشتی های ماشینی کاشان

 

رویه پشتی در کاشان توسط کارخانه های فرش تولید می‌شود که معمولاً به علت اینکه دستگاه‌های بافندگی فرش ۱۲ متری تولید می نمایند در  هنگام تولید فرش ۹ متری برای پر کردن اضافه آن معمولاً به اندازه نیم متر رویه پشتی یا تابلو فرش تولید می کنند.

 

که امروزه تولید کنندگان جهت هماهنگی بین فرش ها و پشتی ها ، طرح و نقشه رویه پشتی را همانند طرح و نقشه فرش تولید می نمایند که این برای مشتریان قابل توجه بوده و مورد استقبال قرار گرفته است که این زیبایی دکوراسیون منازل را دو چندان مینماید.
که پس از بافت رویه سپس توسط شرکت‌های بازرگانی خریداری و پس از فرآیند پر کردن و دوخت و تولید پشتی ماشینی توسط این مجموعه ها انجام شده و توسط عمده فروشان و پخش کننده های عمده به دست مصرف کنندگان می رسد.

خرید پشتی

قیمت های عمده پشتی دیواری کاشان

 

قیمت پشتی ماشینی بسته به رویه های انها می باشد که در شرکت های نساجی کاشان یکی از کهن تزین کارخانه های کشور بافت می شود این رویه ها با الیاف متنوعی بافت می شود که همین قیمت های انها را تغییر می دهد.

رویهه ها با ابعاد ۵۰در۱۰۰سانتی متر مناسب پشتی می باشد که در بعضی جاها از رویه های ۵۰در ۸۰ سانتی متر نیز استفاده می گردد ولی معمولا قالب اصلی پشتی ها یونولیت باشد و یا  تخته های چوب جهت داخل پشتی استانداردی ۵۰ در ۱۰۰ سانتی متر داشته که بنا به درخواست مشتریان می توان این قالب را تغییر داد.

پشتی ها با دو مدل پشتی های یونولینتی  وپشتی های پرزی تولید می شود که هر کدام با قیمتی در بازار یافت می شود این پشتی هر دو با شکل ظاهری تقریبا مشابه می باشد ولی قیمت پشتی فرش  های پرزی به واسطه زمان بیشتری که برای تولید ان به کار می رود از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

ولی بیشترین فروش پشتی پشتی های یونولیتی است که دارای مزیت های ویژه ایی هستند که با قیمتهای معمولی ومناسب در بازار عرضه می شوند.

 

 

خرید پشتی ماشینی ارزان با رویه های فرش کاشان

 

امروزه مشتریان  می توانند خرید پشتی فرش های ماشینی را از راه های مختلفی خریداری نمایند که هرکدام مزیت هایی دارد خرید از نمایشگاه های فرش و پشتی که در هر شهری وجود دارد باعث می شود مشتریان به صورت حضوری  جنس  و طرح های پشتی را دیده و انتخاب خود را سفارش می دهند.

نمایشگا های فرش و پشتی در شهر کاشان در شهرک های صنعتی در کنار کارخانه های فرش نیز دایر می باشد که برای کسانی که مقدور هستند که به شهر کاشان مسافرت داشته باشند گزینه مناسبی می باشد.

یکی دیگر از راه های خرید پشتی کاشان به صورت اینترنتی می باشد که امروزه درصد بالایی از خرید و فروش ها به این صورت انجام می گیرد بیشتر خانواده شاید فرصت خرید حضوری را نداشته باشند و یا بیشتر انها از خرید های اینترنتی لذت بیشتری می برند و به همین دلیل این نوع خرید ها هر روزه  افزایش پیدا می نماید.

سایت های اینترنتی نساجی کاشان که به صورت مجموعه تجاری در شهر کاشان فعالیت می نماید انواع پشتی های ماشینی دیواری  وپشتی های منزل را انواع مدل ها و طرح ها متنوع و با قیمت های مناسب انواع خانوداه ها تهیه نموده که به صورت اینترنتی به فروش می رساند.

خرید از سایت های ما برای مشتریان این مزیت را دارا می باشد که با قیمت های بدون واسطه و مستقیم این محصول را در درب منزل تحویل می گیرند.

 

مطالب بیشتر

جهت سفارش عمده و یا تکی خرید پشتی کاشان با طرح های متنوع از کارخاجات کاشان با شماره های زیر تماس بگیرید.

وحید رضا کاضمی :

۰۹۱۳-۸۷۰-۱۵۳۴

۰۹۳۸-۰۳۶-۳۹۲۹

 

 

 

مطلب پیشنهادی

قیمت پشتی طرح کهکشان

ارزانترین قیمت پشتی طرح کهکشان به صورت عمده

پشتی های ماشینی جدید با طرح های متنوعی که تولید و روانه بازار می شود …

کانال تلگرام